Ada Suites Logo Mobil
Ada Suites Nişantaşı

COVID 2019 GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

1. Otelin her iki girişinde birer “Hijyen Noktası” oluşturduk. Böylece binaya giren her bir kişinin hem ellerini alkol bazlı dezenfektan ile hem de ayakkabılarını hijyenik paspas ile dezenfekte etmesini sağlıyoruz.

2. Nano gümüş iyon teknolojili dezenfektanı, püskürtmeli cihaz ile uygulayarak misafirlerimizin valizleri ile tedarikçilerden gelen paketleri dezenfekte ediyor, 15 dakika havalandırdıktan sonra otelimize alıyoruz.

3. Otel içinde misafirlerimizin ve personelin maske ve eldiven takmasını artık bir zorunluluk haline getirdik. Maskesi olmayan misafirlerimize tek kullanımlık maske ve eldiveni check-in sırasında temin ediyoruz.

4. Aynı odada kalan ve/veya grup olarak seyahat eden misafirlerimizin sosyal mesafe sorumluluklarının kendilerine ait olduğunu buradan hatırlatıyoruz. Ancak kendilerini, diğer gruplardan ayıracak sosyal mesafe kuralları ile ilgili uyarıyoruz.

5. Ortak alanları ve odaları dezenfekte etmek adına, Sağlık Bakanlığı onaylı “Biyosidal tip 4” belgeli nano gümüş iyon teknolojili dezenfektan ve ULV püskürtme cihazı kullanıyoruz. Odalarımızı önce havalandırıyor, günlük temizliğini yapıyor, sonra ULV ile dezenfektan püskürtüp 15 dakika ozon jeneratörü ile dezenfekte ediyoruz.

6. Dışarıda yıkattığımız çamaşırları, otele geldiklerinde öncelikle ULV püskürtmeli dezenfeksiyon cihazı ile dezenfekte ediyoruz. Dezenfeksiyon sonrası 15 dakika havalandırdığımız çamaşırları, çamaşır deposunda ozon jeneratörü ile tekrar dezenfekte ediyoruz.

Tümünü Oku